O nas

Klinika Este Vena została stworzona z myślą, aby zapewnić naszym pacjentom kompleksową opiekę w zakresie chirurgii naczyniowej, flebologii estetycznej oraz medycyny anti-aging. W naszym zespole ściśle współpracują ze sobą chirurdzy ogólni i naczyniowi, radiolodzy, lekarze medycyny estetycznej, fizjoterapeuci oraz pielęgniarki.

Naszą pasją jest nowoczesna flebologia estetyczna, a także holistyczne podejście do pacjenta. Oferujemy skrojoną na miarę fizjoterapię indywidualną oraz terapię manualną w medycynie estetycznej.

Obesitologia

Zdając sobie sprawę z trudności z jakimi mierzą się pacjenci chorujący na otyłość oferujemy kompleksowe leczenie otyłości z udziałem certyfikowanego lekarza obesitologa, fizjoterapeuty, dietetyka i psycholga.

Obesitologia to rozwijającą się dziedzina medycyny zajmująca się kompleksowym leczeniem otyłości z wykorzystaniem m.in. najnowszych odkryć naukowych w zakresie farmakoterapii. W naszej Klinice porad udziela Obesitolog certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Leczenia Otyłości.